Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu podziału majątku:

Podział majątku to sprawa skomplikowana, w jej trakcie ustaleniu podlega skład majątku, jego wartość a także sposób podziału. Często istnieją podstawy do ustalenia nierównych udziałów w majątku wspólnym lub zachodzi konieczność zgłoszenia dodatkowych roszczeń, takich jak poczynionych wydatków czy nakładów.

Kancelaria może pomóc zarówno poprzez udzielenie porady prawnej, sporządzenie wniosku inicjującego sprawę o podział majątku, bądź też kompleksowo reprezentować jednego z małżonków w trakcie całego postępowania przed Sądem. W sytuacji sporu pomiędzy małżonkami, co do kwestii finansowych warto przeprowadzić negocjacje umożliwiające dokonanie podziału i wzajemnych rozliczeń bez udziału Sądu, w których to rozmowach wsparcie Kancelarii może być nieocenioną pomocą.

Szukasz pomocy prawnej w zakresie podziału majątku w Lublinie? Jesteś w dobrym miejscu! Nasza kancelaria adwokacka przeprowadzi Cię przez żmudny i stresujący proces podziału majątku. Świadczymy kompleksową obsługę prawną w zakresie: udzielania porad prawnych, sporządzania pism procesowych i opinii prawnych, a także profesjonalnego reprezentowania przed sądami, a także organami administracji publicznej. Aby zapewnić rzetelną obsługę prawną, współpracujemy z innymi prawnikami oraz specjalistami z wielu dziedzin. Podział majątku między małżonkami lub w rodzinie nie należy do prostych i przyjemnych spraw. Dlatego warto zgłosić się do doświadczonego prawnika, który pomoże Ci przejść przez to przykre doświadczenie. Podziału majątku można dokonać po ustanowieniu rozdzielności majątkowej przed ślubem oraz w sytuacjach takich jak: rozwód, separacja, śmierć jednego z małżonków lub upadłość. Można go dokonać za pośrednictwem aktu notarialnego za zgodą obu stron, albo na drodze sądowej.


W naszej kancelarii świadczymy usługi z zakresu:

  • doradztwa prawnego
  • sporządzenia niezbędnych dokumentów m.in. umowy o zniesienie lub ustanowienie rozdzielności majątkowej
  • negocjacje z drugą stroną
  • reprezentowanie przed sądem

Podział majątku kancelaria adwokacka Lublin

Dla nas najważniejszy jest Klient, jego potrzeby i satysfakcja. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by mu pomóc. Od lat prowadzimy konsultacje z zakresu prawa cywilnego, karnego i administracyjnego, dlatego zgłaszając się do nas, możesz mieć pewność, że nasze usługi są profesjonalne, rzetelne i na najwyższym poziomie. Trapi Cię sprawa podziału majątku? Nie zwlekaj, zgłoś się do profesjonalnej kancelarii adwokackiej w Lublinie! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług prawnych!